SUMP Toruń

Aktualności 14/09/2023

 

Przypominamy o trwającej III turze konsultacji społecznych SUMP dla MOFT oraz o konkursie fotograficznym – do wygrania hulajnoga elektryczna!

Od 11 września do 2 października br. czekamy na Państwa opinie dotyczące zapisów Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia (SUMP dla MOFT) oraz Prognozy oddziaływania na środowisko ustaleń SUMP.

Z projektem dokumentu wraz z Prognozą można zapoznać się:

Nie jest wymagana rejestracja na spotkania. Zapraszamy w godzinach 17.00-19.00. Każde spotkanie rozpocznie się od prezentacji SUMP dla MOFT, po której zaprosimy wszystkich chętnych do dyskusji o dokumencie.

Wszyscy zainteresowani mogą składać uwagi i wnioski w dniach od 11 września do 2 października 2023 r.:

 

Przypominamy, że do 30 września można też wziąć udział w konkursie fotograficznym, pod hasłem „„Mobilność w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Torunia”.

Prace konkursowe, tj. fotografie, mogą być wykonane dowolną metodą, a powinny wizualizować odpowiedź Uczestnika na pytanie konkursowe: „Czym jest dla mnie zrównoważona mobilność?”.

Więcej szczegółów na stronie: www.sump-torun.pl/konkurs-fotograficzny. Nagrodą w konkursie będzie hulajnoga elektryczna!

Serdecznie zapraszamy i liczymy na ciekawe dyskusje.

 

 

Exit mobile version